Otevření blogu: 2.1.2014 Věk: 16
Pozn.: Většina obrázků je z favim (zde), tudíž v článcích zdroje neuvádím.
--> Ripped in 30 Jillian Michaels (začátek 8.5.2014)
Week 1: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Week 3: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Week 2: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Week 4: 1. 2. 3. 4. 5. 6.


daylette, přítel, kamarádka?!, amerika

12. ledna 2014 v 16:24 | Rose |  Deník snad? Možná
Rozhodnuto. Daylette. Příští měsíc začnu brát antikoncepční prášky Daylette (do lékárny mi pro ně šel přítel, protože je z města a já bych se tam nedstala dřív, než by mi recept propadl :-D, prý mu vysvětlovala, kdy to začít brát a tak. sranda :-D). Což ale taky znamená, že od příštího měsíce nechci denně kouřit.. Nechci kouřit vůbec, ale... hm... no, uvidíme. V mém věku není taková jedna cigaretka tak riziková, ale stejně..
Včera příšel přítel k nám a měli jsme úplně skvělou náladu oba dva, takže to bylo fajn. Koukali jsme se chvíli na film, četl mi Enigmu, lechtal mě a bavili jsme se. Potom odešel asi v jednu v noci a dnes jde na noční. Tý jo, on je tak skvělý.

Ta moje kamrádka bude mít na vysvědčení asi samé jedničky.
Když máme před písemkou, již tradičně říká, jak nic neumí, a že se vůbec neučila a při písemce ji chyí jedna dvě věci, které po mě chce, ať ji poradím, i přesto, že ví, že já sama potřebuju dostat dobrou známku a chybí mi tam 3/4 písemky. Všem říká, že jsem hrozná šprtka, a že se pořád učím. Dělá si ze mě prdel? Vychází mi asi 2-3 trojky, několik dvojek a ona bude všem říkat, jaká jsem šprtka? Nic proti ní, ona prostě potřebuje slyšet, že ona je ta dobrá atd., ale štve mě to. Mě dělají hrozný problém předměty, kde se počítá a jí to jde jako po drátku, ale v těhle předmětech mi nikdy pořádně nepomohla a já jí mám ve všem radit, jako největší debil? Neumím říct ne a chápu, že to, co teď popisuju je úplná blbost, nebo to třeba znáte. Co já vím, ale tohle není všechno. Pořád si ode mě něco půjčuje (fajn, proč ne), ale je to pořád a pořád dokola. Můžu si půjčit něco na psaní? Máš gumu? Můžu si půjčit strouhátko? Můžu si půjčit kalkulačku? Už tak mi vzala několik tužek, které mi očividně nevrátí. Já nevím, prostě se mi zdá, že já ji dávám víc, než ona mě. Chápete... že, mi náš přátelský vztah více bere, než dává. Neustále poslouchám o tom, jak se rozchází a nerozchází se svým klukem (jsou-nejsou spolu cca 2 a půl roku) a pořád dokola.. Cigarety nás dokonale spojují, to jo, ale nevím, jestli je to to, co chci. Víme o sobě a jsme spolu 5 dní v týdnu, a nedokázala bych ji říct: "Už nebudeme kamarádky." Nedokážu ji říct, že ji nechci neustále něco půjčovat atd. Já vím, nemám si teda stěžovat, když to nechci změnit, ale nevím, co mám jiného dělat, než se "vypsat".
Byli byste ve vztahu s někým i přesto, že by vám to více bralo, než dávalo?


P.S. Asi pojedu příští měsíc na týden do Ameriky na lyže. Jako sen..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 allys-cook allys-cook | Web | 12. ledna 2014 v 16:37 | Reagovat

to s tou skleničkou vpravo vypadá dost dobře =) asi to zkusím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama