Otevření blogu: 2.1.2014 Věk: 16
Pozn.: Většina obrázků je z favim (zde), tudíž v článcích zdroje neuvádím.
--> Ripped in 30 Jillian Michaels (začátek 8.5.2014)
Week 1: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Week 3: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Week 2: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Week 4: 1. 2. 3. 4. 5. 6.


svět se točí. asi.

1. února 2014 v 12:17 | Rose |  Deník snad? Možná
Sedím na podlaze, opřená a křeslo a poslouchám Lanu del Rey. Přemýšlím nad tím, co dát příteli na Valentýna. Popravdě.. jsem zastáncem spíše máje, ale tak..

Včera mi přítel volal, jak byl opět se svýma kámošema v čajovně hrát poker. Vždycky nechá kolovat telefon a já s něma všema vždycky mluvím. Tohle mu závidím. Já ven chodím jen s ním, nebo s kamarádkou. Chci tím říct, že mu závidím, že má něco jako "partu" a chodí hrát bowling, bavit se spolu a tak. To bych taky brala. Tedy.. mívala jsem s kým chodit ven. Byli jsme fajn parta. A ne jedna.. Časy se mění a já vím, že je to mnou. Jsem uzavřenější a jsem o moc raději, když si můžu promluvit s jednotlivým člověkem sama. No, asi si protiřečím, ale tak nějak to je. Například dnes. Venku svítí slunce, je tam hezky a já? Můj muž je v práci a já "truchlím", ale sama nikomu nenapíšu, protože možná ani nechci. A pak je mi z toho smutno, že jsem sama a připadám si, jako bych nikomu nechyběla. Svět se točí. Asi. Asi jen pitomé období, které přejde. Jako vždycky.
Celkově se mi mění nálady teď poslední dobou velice rychle. Jsem třeba ve škole a směju se a pak... jsem tichá a ignoruju všechno kolem mě. I přítel se mě na už ptal: "Vadí ti snad něco na mě?" ...Ne, nevadí...
Nikomu neříkám, jak mi doopravdy je. Co mi je. Proč jsem taková. A mí nejbližší by se mi asi jen zasmáli. Proč? Sama vím, že mají šílené problémy, se kterými se mi svěřují. Beru to tak, že mé problémy jsou vlastně nic v porovnání s těmi jejich.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lessien. Lessien. | Web | 1. února 2014 v 18:25 | Reagovat

Lana Del Rey. Obdivuju jak dokáže vložit do písní tolik emocí, který potom předává svým posluchačům.
To mi připomíná moje Valentýnský dilema, který jsem řešila před tejdnem. To jsem ještě byla s nim..

Páni.. mám to stejně jako ty. I když poslední měsíce mě mezi sebe bere parta mojí nejlepší kamarádky a časy kdy jsem s nima, jsou ty nejlepší. Vážně, nemusím mluvit, jen děláme blbosti, nebo se někde poflakujem, smějem se a tak nějak nejde o to, co kdo řekne, jde o to že jsme všichni spolu, na stejný vlně. Vážím si toho, že je mám.

Znám to až moc dobře. Ty chvíle, kdy najednou zmlknu a všichni se mě ptají, co se děje, jestli něco řekli špatně... Ne, ne. Já jen... nevím co mi v těch chvílích je, ale najednou nevím, co se to děje, jestli je to správný, jestli jsem normální.. Střídaj sem i nálady jak na běžícím páse.

Jdu si přečíst tvoje starý články.
Líbí se mi jak píšeš.
Celkově je mi tvůj blog sympatickej :)

Jo a ke komentáři na mém blogu.. Máš pravdu, kluci jsou lepší kamarádi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama