Otevření blogu: 2.1.2014 Věk: 16
Pozn.: Většina obrázků je z favim (zde), tudíž v článcích zdroje neuvádím.
--> Ripped in 30 Jillian Michaels (začátek 8.5.2014)
Week 1: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Week 3: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Week 2: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Week 4: 1. 2. 3. 4. 5. 6.


Rose

kdo jsem?

5. ledna 2014 v 14:04 | Rose
Když mi bylo 12, začala jsem psát první básně (většinou o lásce a tak). Nikdo o tom neměl tušení, co dělám ráno o hodinu dřív ve škole. To byl vlastně začátek mých "tajemství", měho vnímání okolí trochu jinak..
Před dvěmi lety bylo nejhorší období mého dosavadního života. Kdo by to byl řekl, bylo mi 14. Chodila jsem na akce, kouřila jsem, lhala jsem, měla jsem obarvené vlasy na červeno a byla jsem smutná. Opila jsem se na jedné akci tak, že jsem byla ráno vděčná, že někdo zavolal našim a já jsem se probudila doma a ne v nemocnici. Jak jsem se poté doslechla, od lidí, co tam byli, přijeli naši a a před všemi (asi před 50 dalšími lidmi) mě naprosto seřvali, zfackovali a hodili do auta). Je pravda, že od té doby jsem se vcelku vzdala veřejných akcí.. (Nicméně na soukromých ne.) Tehdy jsem také začala vnímat své tělo.. Tehdy jsem poprvé hladověla a cvičila do nejvyšší únavy. Ale nebylo to k ničemu platné. Minulý školní rok jsem na začátku září zhubla 4kg za několik dní. Skoro jsem nejedla, pila 2litry vody děnně a cvičila jak nikdy předtím. Po tomto několikadenním období jsem měla deprese a byla jsem vyčerpaná. Přestala jsem s tím.
Minulý rok jsem poznala nejbáječnějšího muže. Jsme spolu skoro půl roku a dokonale nám to klape. A ačkoli jsme od sebe 10 let, jsme šťastní. Jsem teď v prváku a z vícelétého gymnázia jsem na tuto školu (jazykové gymnázium) přešla s mou bývalou spolužačkou. Teď jsme se sblížily ještě více.
Začla jsem tent blog půbodně jako "deník". Vypsat se z tajemství a tak.. prvbí články takové jsou, ale nyní chci blog i k něčemu jinému. Hubnutí, posilávní celého mého těla. Nevím, jak se mi bude dařit, ale pokud vážně chci, pŮjde všechno.

 
 

Reklama